Kişiye özel birebir yapılan çalışmalardır. Şifalanması gereken konu ve tercih edilen yönteme göre süresi 45-90 dakika arasında değişiklik gösterir.

Bilgilendirme ve teknik uygulama ile kişiyle özel bir bağ kurularak, gerekli fayda sağlanır. Bilinçaltının ve bilincin her düzeyinde değişimler gerçekleştirerek, insan hayatının dört ana unsurunda değişim hedeflenir: İş, İlişki, Sağlık ve Bolluk.

İş hayatında hak ettiğiniz başarıyı yakalamak, bolluk ve bereket içinde keyif dolu bir hayat sürmek, ideal aşkınızı bulup hayat alanınıza almak ve kabul etmek, hastalıkların ruhsal sebeplerini şifalandırarak kalıcı ve bütüncül bir iyileşme sağlamak en önemli açılımlardır.

 • Kuantum ile Kilo Verme

  Fazla kilonun sebebi yedikleriniz değil, sizi yemeye iten duygularınızdır.

  Sigara, alkol, uyuşturucu, aşırı yemek, vb. tüm bağımlılıkların altında bilinçaltımızda saklı travmalar, negatif duygular ve düşünceler vardır.

 • Kuantum Düşünce Tekniği

  Kuantum Düşünce üst nitelikli bir düşünme biçimidir. Sıradan düşünce biçimlerinin değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur; daha çok vehim, kuruntu, başıboş hayaller olarak belirirler.

 • Yaşam Danışmanlığı

  Yaşam Danışmanlığı, yaşamda yolunda gitmediğine inanılan ya da iyileştirilmesi amaçlanan alanlarda rehberlik sunar. Hedef yolunda, danışanların potansiyellerini fark etmelerini ve bunu kullanabilmelerini sağlayan bir yol haritası belirlenir.

 • Şamanik Kuantum Uygulaması

  Negatif düşünce ve duyguları, kişiye hızlıca gösterip çözüm getiren, teknik uygulamalarıyla sunulan bir sistemdir. Kişinin farkındalığını artırarak, sorunlarının altında yatan inancını idrak etmesinde kesin ve kalıcı sonuçlar sağlar.

 • Holi Kuantum (Bütüncül) Öğrenme Tekniği

  Holi Kuantum her öğrencinin yaradılıştan zeki, akıllı, yaratıcı, sistemli düşünebilen bir gücü olduğunu kabul eder. Öğrencilerin farklı disiplinlerdeki bilgileri neden-sonuç ilişkileri kurarak, kolayca algılamasını sağlar.

 • Hipnoz ve Hipnoterapi

  Hipnoz’da kişi trans halindeyken, bilinç devre dışında bırakılmadan, bilinçaltına yönelik telkinlere kapı açılır. Bilincimizle gerçekleştiremediğimiz ama istediğimiz dönüşümü yaşamamızda çok yardımcı bir tekniktir.

 • Negatif Enerjilerden Arınma

  Kendi enerjimizin dışında taşıdığımızı hissettiğiniz “davetsiz enerjiler” olabilir. Bir şekilde “bu duygu bana ait değil” ya da “bunu ben yapmış olamam” hissi sıklıkla yaşandığında, bu arınma tekniği etkili olabilir.