Yaşam tüm yönleri ile bir bütündür. Ruhsal, fiziksel ve zihinsel olarak bir ayrılmaz bir bütün. Birindeki tetikleyicinin, bir diğerine de etki ettiği yadsınamaz bir gerçek… Farkında olduğumuz ya da olmadığımız düşünce ve inanç kalıplarının ruhumuzu, sonrasında da yaşam koşullarımızı ya da sağlığımızı etkileyebilecek fiziksel sonuçları olduğunu biliyoruz.

Bizler birer ruh bilimci değiliz. Fiziksel rahatsızlıklarınız için de modern tıbbın imkânlarını tercih etmenizi öneriyoruz.

Bununla beraber sağlık, finans, aşk, aile ve sosyal ilişkileriniz istediğiniz seviyede değilse, bunun düşünce ve inançlarınız ile yakından ilgili olduğunu hatırlamanızı istiyoruz.

Rengarenk Yaşam Akademisi’nde farklı dönüşüm teknikleriyle, bilinç altındaki ve üstündeki düşüncelerinizin önce kökenine inip, sonra sizi hapseden durumlardan özgürleşmenize aracılık ediyoruz.

Seanslarımızdan bireysel ve grup olarak faydalanabilirsiniz. Size en uygun olan tekniği inceleyerek belirleyebilir ve Mutluluğa Randevu alarak rehberlerimizin size bu konuda ışık tutmasını sağlayabilirsiniz.

“Her şey,
Uzak ya da yakın,
Birbirine bağlanmış
Gizlice, ölümsüz bir ‘el’
tarafından,
Tek bir çiçeği bile koparamazsın
Bir yıldızı yerinden oynatmadan”

Francis Thompson

 • Liderlik Eğitimi

  Herkes kendi gerçekliğini yaratır. Kader sanılanın aksine içine sıkışıp kaldığımız döngü gibi algılanmamalıdır; o, bizim bulmakla sorumlu olduğumuz bir yolumuzdur. Kim olduğumuza yaşadıklarımız ya da duyduklarımıza bağlı egomuz değil, bize başarabileceğimizi söyleyen hakiki iç sesimiz karar vermelidir. Kendine ve başkalarına liderlik etmek bu bakış açısı ile mümkündür.

 • Kuantum Düşünce Tekniği Kurumsal Eğitimi

  Mesleki geleceğini ve umutlarını bir an önce gerçekleştirme beklentisi içinde olanların, kendilerini başarıya götürecek yeni iş alışkanlıkları geliştirebilmeleri için zihin haritalarını yeniden yapılandırmaları gerekmektedir.

 • Kuantum Drama Uygulayıcılık Eğitimi

  Bir yaratım alanı olan Kuantum Dünyası ile tanışarak, bu zamana kadar farkında olarak ya da olmayarak, yaşamınızdaki olumlu ya da olumsuz olayları nasıl yarattığınızı, bilinçli farkındalıkla istediğiniz bir yaşama ne şekilde sahip olabileceğinizi ve insanlara bu yönde nasıl yardımcı olabileceğinizi öğrenmeye var mısınız ?

 • Kuantum ile Kilo Verme

  Fazla kilonun sebebi yedikleriniz değil, sizi yemeye iten duygularınızdır.

  Sigara, alkol, uyuşturucu, aşırı yemek, vb. tüm bağımlılıkların altında bilinçaltımızda saklı travmalar, negatif duygular ve düşünceler vardır.

 • Kuantum Düşünce Tekniği

  Kuantum Düşünce üst nitelikli bir düşünme biçimidir. Sıradan düşünce biçimlerinin değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur; daha çok vehim, kuruntu, başıboş hayaller olarak belirirler.

 • Yaşam Danışmanlığı

  Yaşam Danışmanlığı, yaşamda yolunda gitmediğine inanılan ya da iyileştirilmesi amaçlanan alanlarda rehberlik sunar. Hedef yolunda, danışanların potansiyellerini fark etmelerini ve bunu kullanabilmelerini sağlayan bir yol haritası belirlenir.

 • Şamanik Kuantum Uygulaması

  Negatif düşünce ve duyguları, kişiye hızlıca gösterip çözüm getiren, teknik uygulamalarıyla sunulan bir sistemdir. Kişinin farkındalığını artırarak, sorunlarının altında yatan inancını idrak etmesinde kesin ve kalıcı sonuçlar sağlar.

 • Holi Kuantum (Bütüncül) Öğrenme Tekniği

  Holi Kuantum her öğrencinin yaradılıştan zeki, akıllı, yaratıcı, sistemli düşünebilen bir gücü olduğunu kabul eder. Öğrencilerin farklı disiplinlerdeki bilgileri neden-sonuç ilişkileri kurarak, kolayca algılamasını sağlar.

 • Hipnoz ve Hipnoterapi

  Hipnoz’da kişi trans halindeyken, bilinç devre dışında bırakılmadan, bilinçaltına yönelik telkinlere kapı açılır. Bilincimizle gerçekleştiremediğimiz ama istediğimiz dönüşümü yaşamamızda çok yardımcı bir tekniktir.

 • Negatif Enerjilerden Arınma

  Kendi enerjimizin dışında taşıdığımızı hissettiğiniz “davetsiz enerjiler” olabilir. Bir şekilde “bu duygu bana ait değil” ya da “bunu ben yapmış olamam” hissi sıklıkla yaşandığında, bu arınma tekniği etkili olabilir.