Şamanik Kuantum Uygulaması

Negatif düşünce ve duyguları, kişiye hızlıca gösterip çözüm getiren, teknik uygulamalarıyla sunulan bir sistemdir. Kişinin farkındalığını artırarak, sorunlarının altında yatan inancını idrak etmesinde kesin ve kalıcı sonuçlar sağlar.

Şamanik Kuantum Uygulaması kişinin negatif düşünce ve duygularını hızlıca tespit ederek, farkına varılmasını sağlar. Sağlık, para, ilişki ve/veya kişinin kendi algısı ile ilgili sorunlarda sıkça kullandığımız, kesin başarı sağlayan hızlı ve kalıcı teknik, bir dizi teknik uygulamadan oluşur.

Bu sayede kişinin sorunlarının altında yatan inancını idrak etmesi sağlanır. İdrak edilen bir inancı değiştirmek ve onun yarattığı kısır döngülerden kurtulmak çok kolaydır. Çünkü inancınız ne ise hayatınız ona göre şekillenir.

Örneğin atalardan gelen “fazla para insanın ahlakını bozar” lafını küçükken çok duymuş biri bilinçaltına bunu yerleştirerek bu inancın gelişmesini sağlar, ömrü boyunca para ile sıkıntılı bir hayat sürer. Ancak bunu fark edip kullandığımız bu yöntemle inancı değiştirdiğimizde ve yeni bir para algısı oluşturduğumuzda kişinin bu döngüsü değişime uğrar.

RENGARENK SEANSLARIMIZ

Şamanik Kuantum kadim bilgilerin tekniklere uyarlanış şeklidir. Seanslar yaklaşık 45-60 dakika arasında çalışmaya göre değişim gösterir. Kişinin sorunlarının altında barınan inancını fark etmesini ve dönüştürmesini sağlar.