Liderlik Eğitimi

Herkes kendi gerçekliğini yaratır. Kader sanılanın aksine içine sıkışıp kaldığımız döngü gibi algılanmamalıdır; o, bizim bulmakla sorumlu olduğumuz bir yolumuzdur. Kim olduğumuza yaşadıklarımız ya da duyduklarımıza bağlı egomuz değil, bize başarabileceğimizi söyleyen hakiki iç sesimiz karar vermelidir. Kendine ve başkalarına liderlik etmek bu bakış açısı ile mümkündür.

Kuantum Liderlik Eğitimi kendi yaşamımızın lideri olmamız ve kendimize ait gerçek hedefler belirlememiz için benzersiz bir eğitimdir. Vizyon, kararlılık, hizmet, sabır, bilgelik, empati, iş birliği, sevgi, hoşgörü, sebat, esneklik gibi özellikleri ortaya çıkarır.

Liderlikte, vizyon ve denge sahibi olurken, kişinin egosal yönlerinden arınarak kendisini tanıması için aracılık eder; güçlü ve zayıf yönlerimizin farkındalığını artırır. Sadece kendi yaşamımıza değil, bu hedefleri paylaşmaya hazır insanlara da ışık tutar. Bu liderlik bakış açısı ile engeller sadece birer yol gösterici olma özelliği taşır, dolayısı ile hedefler “erişilemez” olmaktan çıkar.

RENGARENK EĞİTİM İÇERİĞİ

Anıl Şehirlioğlu tarafından verilen eğitim öğretmen, hekim, bürokrat, parti üyesi, yönetici, anne- baba, psikolog, antrenör, spor koçları, yaşam koçları, okul yöneticileri, doktorlar, hastane yöneticileri, tüm girişimciler, küçük işletme sahipleri ve üst düzey yöneticiler gibi profesyoneller için idealdir.

6 aylık bir eğitim programıdır. 15 gün arayla 3 saat süren grup çalışmaları şeklinde yürütülür. Bilgiler, uygulamalı olarak aktarılır. Program, kişinin güçlü yönlerini çıkarması, zayıf yönlerini güçlendirmesi, yeteneklerini doğru kullanması, koyduğu hedeflerin gerçek yaşam misyonu ile uygunluğunu ölçmesi, uygun değilse yeni hedefler belirlemesi ve buna ulaşmanın evrensel yöntemlerini öğrenmesi, başarılı sosyal ve profesyonel ilişkiler kurması için geliştirilmiştir. 18 yaş ve üzerindeki herkes eğitime katılabilir.

Eğitim sonunda katılımcılara KUANTUM LİDERLİK EĞİTİMİ KATILIMCI SERTİFİKASI verilir.