Negatif Enerjilerden Arınma

Kendi enerjimizin dışında taşıdığımızı hissettiğiniz “davetsiz enerjiler” olabilir. Bir şekilde “bu duygu bana ait değil” ya da “bunu ben yapmış olamam” hissi sıklıkla yaşandığında, bu arınma tekniği etkili olabilir.

Enerjimiz ile ilgili farkındalığımız arttığında bize ait olan ve olmayan enerjilerin de ayrımına varırız. Bazen kendi duygularımıza ait, bizi biz yapan enerjimiz dışında, bizim olmadığını hissettiğimiz kötü bir enerjinin etkisinde kalabiliriz. İçimizdeki, “bunu ben yapmış olamam” diyen ses yükselmeye, çevremizdeki “sen böyle değildin” yorumları artmaya başlar.

Yıllardır terapi alındığı halde bir sonuca ulaşılamıyorsa ya da sebebi anlaşılamayan sert psikolojik ataklara varan tepkiler veriliyorsa, kişi üzerinde etkilendiği “başka” enerjiler olabilir. Bu enerjiler kısaca Davetsiz Enerjiler-Ruhsal Eklentiler-Kayıp Ruhlar olarak tanımlanır. Büyü, nazar gibi enerjiler de bu kötü enerji grubundadır ve sadece enerjideki kişileri etkiler. Ameliyatlarda narkoz altındayken, ender de olsa bu türden enerjilere açık olunabilir. İntihar, ani ölümler ya da trafik kazaları sonrasında bazen, ölümden sonraki dünya ile şu an yaşadığımız dünya arasında, “araf” dediğimiz yerde kalan “kayıp ruhlar” olabilir. Bu kayıp ruhlar, başkalarında varlığını sürdürerek, kişiyi yönlendirebilir. Hatırlanmalıdır ki düşük enerji düşük enerjiyi çeker. O sebeple davetsiz enerjiler her insan ile buluşmaz ve herkese bağlanmaz. Hayatımızda ancak enerji düzeyimiz çok düştüğünde ve yaşam ile bağlantımız azaldığında belirebilirler.

Bu etkiler şu tutumları sıklıkla gösterenlerde mevcut olabilir: Aşırı öfke, aşırı yorgunluk, sinirlilik hali, uyku düzensizliği, agresiflik hali, ani çıkışlar, alkol halinde tutum davranış bozukluğu, alkol ve yabancı madde bağımlılığı, tarif edemediğiniz suçluluk duygusu, konulara ve insanlara aşırı bağımlılık, ani ruh hali değişimleri, nedensiz korku, panik ve kaygı duygusu, şiddete yakınlık, sebepsiz kötü hissetme
ile sesler ve konuşmalar duyma.

RENGARENK SEANSLARIMIZ

Davetsiz Enerji Arınma seası bireysel olarak sunulur. Danışanın hissettiği ve yaşamına etki eden kötü enerjisinin tam olarak ne olduğu bir uzman tarafından belirlenir.

Deneyimlerimiz genel olarak tek seansta çözüme ulaşıldığını göstermektedir. Ancak danışanın katkısı ve uygulamaya teslimiyeti bunda belirleyicidir. Ego, tanrısal öz ile çatışıyorsa yani danışan, özündeki yüksek enerji ile buluşmakta zorlanıyorsa, 2-3 ya da daha fazla seansa gereksinim duyulur.