Çalışmalarımız esnansında yaşadığınız ve sonrasında hayatınızda meydana gelen değişim ve dönüşümleri bizimle paylaşan danışanlarımızın yorumlarını okuyabilirsiniz.

İlayda Somer

Hayatımda değişim

Değişik bir deneyim oldu.Burada yaptığımız çalışmalardan sonra hayatımda ve yanımda bulunanların/ailemin yaşamlarında hatırı sayılır değişimler gerçekleşti. İyi veya kötü. Etkisi inkar edilemez ama. Kendime dışarıdan bakma/gözlemleme  konusunda da bana çok yardımı dokundu çalışmaların. Hızlı trene binmiş gibi oldum. Herşey son hızda değişti. Tabiki bu değişimleri yaşarken  çok farklı duygular birbirini izledi. Daha olaylar devam ederken ve  o duyguların  içerisindeyken asıl sonucu göremiyorsunuz.  Bazen kötü hissettim bazen iyi. Ama sonuçta çok şey değişti gerçekten. Kafamda da daha fazla düşüncelerimi sonuçlandırabildim.

Av. Yasemin Cengiz

Yeni Farkındalıklar

Yeni açılımlar yine yeni farkındalıklar. Çok teşekkürler. Her zaman sonuca rağmen gerçekleşen olasılıklar. Anıl ve Şebnem çok teşekkürler. Hepimizi aile gibi kucakladığınız için tekrar teşekkürler.

Prof. Dr. Şevki Erdem

Dönüm Noktası

Herkesin hayatında dönüm noktaları vardır. Bunu fark edebilme ve iyiye doğru gidebilme anlamında ifade ediyorum. Rengarenk Yaşam Akademisi Anıl ve Şebnem Hanımlar’ın, benim hayatımda bunları fark etmekte çok önemli yerleri var. Özellikle bu Bolluk ve Bereket Kampı benim için daha da geliştirici ve olumlu olmuştur. Tabiki ortam da başka bir güzeldi. Hepinize sonsuz teşekkürler ve sevgiler.

Işıl Şahan

Yenilik ve Tazelik Hissi

Bolluk ve Bereket Bilinci Oluşturma Kampı katıldığım 2. kamptı. Gerçekten muhteşem deneyimler yaşadım. Duygusal, ruhsal, bedensel ve fiziksel yenilendiğimi ve tazelendiğimi tüm hücrelerimde hissettim. Aydınlanmanın rehaveti ve şaşkınlığı insanı biraz sarsıyor. Eğitimcilerime çok teşekkür ederim. İyi ki sizleri tanımışım.

Aygün Özkan

Hafiflik ve Sakinlik Hissi

Rengarenk Yaşam Akademisi ile üç günlük doğa ile iç içe bir haftasonu geçirdim. Bana uzak birçok prensip ve çalışma yapıldı. İyi ve olumlu bir ortamda sunuldu. Kendimi çok iyi hissettim ve hafifledim. En önemlisi daha da sakinim. Anıl ve Şebnem Hanımın ileriki çalışmalarında başarılar. Tüm emekleri için teşekkürler.

Mihrican SULU

Şimdi Bambaşkayım

İçimde hep hayatın akışının değişmesiyle ilgili bir gerçek vardı. Bir şeylerin bunu fısıldadığını duyup bir türlü adım atamamak, kendimi kapana kısılmış gibi hissettiğim anda Anıl'ı ve Şebnem'i tanıdım. Ve tabiki Ozan'ı. Uzun yıllardır süren arayışımın bu kadar kısa bir süre içerisinde son bulacağını birileri söyleseydi inanmazdım. Ama şimdi tam da buradayım, arayışlarımın son bulduğu yerde. Tabiki arayışlar son bulmaz diyebilirsiniz ki haklısınız da. Ama bundan sonraki arayışım kendimle ilgili olmayacak buna eminim. Anıl, Şebnem ve Ozan Bey'e gönülden sonsuz teşekkürler. Sizi bulduğum için şükürler olsun. Şimdi bambaşkayım...

Merve Nur Şencan

Kurumsal Deneyim

Hayatımızı ve bizi bilinçaltımız yönetir; son araştırmalar yaptıklarımızın ancak %5'ini bilinç seviyesiyle %95'ini ise bilinçaltımızdaki kayıtlara göre gerçekleştirdiğimizi göstermektedir. Bu durumda bilinçaltımızdaki olumlu ya da olumsuz inanç kalıplarına göre hareket ediyoruz ve bir eğitim kurumu olarak öğrencilerimizi de bu inanç kalıpları ile yetiştiriyoruz. Bu düşünce ile Köknar eğitim kurumu olarak Rengarenk Yaşam Akademisi ile Kuantum Liderlik Eğitimi yoluna çıktık.Bu yolda hem iş hayatında hem de kendi özel hayatlarımızda birçok farkındalık ve deneyim yaşadık. Siz de hayatınızda ve işiniz de yeni bir pencere açmak istiyorsanız Rengarenk Yaşam Akademisi ile tanışın.