Her düşüncenin sisler ardında kaldığı, arafın dünyada beden bulduğu bir süreçten geçmekteyiz. Gelecek ve geçmişin…

Kristal Çocuklar Yeni Çağcılar 1998-2012 arasında büyük bir değişim yaşanacağını iddia ediyorlar. Bu değişimi başarıyla…

Hepimiz ilişkiye başladığımızda büyük heyecanlar duyar, mutlu olmayı amaçlarız ya da öyle olduğunu zannederiz. Çünkü çoğumuz farkında değiliz ama ne yazık ki ilişkisini çıkmaza sokmak için elinden geleni yapıyor insanlar.. En büyük sorun ise aşırı beklenti ve hükmetme isteği.

Hepimiz aşk kelimesini duyunca şöyle bir ahhh çeker, nerelere gider neler hatırlarız zihnimizde.. Kimimiz geçmişte yaşadığı acı deneyimleri, kimimiz şu anda yaşadığı ilişki sorunlarını, kimimiz hayal edipte bir türlü yaşayamadığı o muhteşem duyguyu düşünür dururuz..

Sizin hayatınızın yönetmeni kim ? Siz mi,aileniz mi,kocanız,karınız,çocuklarınız mı yoksa Yaradan mı ?
Kaçımız kendimiz olmayı başarabiliyoruz acaba ? Yüreklerimizden geleni özgürce yaşayabiliyoruz? Ben bu işlerin içinde olan biri olarak söylüyorum ki yüz kişide ancak belki bir kişi özgürce hayatının yönetmenliğini yapıyor.

Siz kendinizi hak ettiğiniz kadar sevgiyle kucaklarsanız,emin olun çocuğunuzu da,eşinizi sevgilinizi de,ailenizi,dostlarınızı da,çiçeği,böceği,hayvanı da,kısacası her şeyi ve en önemlisi Yaradanı da gerçekten seversiniz..Ve sevilirsiniz..Koşulsuzca..

Bedenlerimiz Tanrı’nın imalatı olarak kusursuz birer mucizedir . Bedenimizin içindeki tüm organlarımız, her bir hücremiz,Yaradan’ın sevgisi ile oluşturulmuştur.