Loading Map....

Tarih/Saat
Tarih: 24/09/2016 - 25/09/2016
Saat: 10:00 - 17:30

Yer
Rengarenk Yaşam Akademisi


AÇIKLAMA

” Uluslararası Sertifikalı Holistik Nefes Koçluğu” eğitimi, merkezi Amerika’da bulunan ”OUANTUM INTEGRAL MEDICINE CENTER” ve DR. MICHAEL WAYNE işbirliğiyle sertifikalandırılmaktadır.

EĞİTİMCİ

Yelda Çetiner

HOLİSTİK NEFES NEDİR, HOLİSTİK NEFES TERAPİSİ NEDİR, NE İŞE YARAR

**Çalışmalarım bilimsel temellere dayalı; dünya sağlık örgütünün öngördüğü doğal diyafram nefesini, nefes tekniklerini, eski uygarlıklara ait öğretilerin bugüne uygulanmış sentezlerini (holistik nefes terapisi), rezonans yasası ve nefes ilişkisini, farkındalık çalışmalarını içeren bir bilgi bütünüdür.

Sayısız nefes teknikleri dışında doğru nefes tektir ve dünya sağlık örgütünün (who) de tanımındaki gibi doğru nefes eşittir diyafram nefesidir.

Yani annemizden doğar doğmaz aldığımız o yalın haliyle kullanıldığında sağlıklı,huzurlu,mutlu ve farkındalığı yüksek bir yaşam sürebiliriz.

Holistik nefes bütünsel sağlığın ayrılmaz bir parçası olarak, egzersizler  öğrenilip düzenli bir şekilde uygulandığında doğal nefesimizi hayatımıza geçiririz.

Holistik nefes terapisi geleneksel ve modern nefes tekniklerinin harmanlandığı, farklı bilgiler ve deneyimlerle sentezlenmiş bir bilinçaltı temizliği çalışmasıdır.

Kendini keşfetmek, potansiyellerinin farkına varmak,korkularla yüzleşmek ve temizlemek,endişe kaygı giderilmesi,geçmişi affetmek ve şifalandırmak,kabule geçmek,eskiye ait kök inaçların temizliği, botox ve detox etkileri,birçok alışkanlığın giderilmesine yardımcı olmak,kurban bilincine son vermek,ilişkilerin iyileşmesi gibi birçok konuda etkili olan holistik nefes terapisi çağlar boyu kullanılmış ve modernize edilip, sentezlendikten sonra modern tıptan da onay görmüş bir çalışma bütünüdür.