Mekan Enerji Temizliği ( Mekan Detoksu )

 

Eğer mekanlarınız geçmişten kalan hastalıklar, travmalar, acılar, üzüntüler, tartışmalar, kayıplar vs. ile enerjisel açıdan tıkalı ise eviniz huzurlu bir yuva, işyeriniz bolluk getiren bir yer olamaz. Bu enerji yüklerini temizlemek, “Mekan Enerji Temizliği” çalışması ile mümkündür.

Her şey ve her yerin enerjisi olduğunu ve her şeyin birbirinin enerjisini etkilediği artık bilinen bir gerçek. Yaşadığımız, çalıştığımız, dolaştığımız, toplandığımız, alışveriş yaptığımız, sosyalleştiğimiz mekanlardaki enerji seviyesi fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal durumumuza etki eder.

Nasıl kendi evimizde gün geçtikçe tozlar birikebiliyorsa, evimizde veya çalıştığımız mekanlarda yaşanan duyguların, olayların ve beraber aynı yerde aynı havayı soluduğumuz diğer canlıların enerjileri de, duygu seviyelerine göre, bulunduğumuz mekana yapışır.

Mekanlarda yapılan arındırma çalışması durağan kalmış, tıkanık enerjileri temzileyerek sağlığı, ilişkileri ve bolluk bereketi iyileştirir; mekanlar taze enerjiler ile tekrar canlandırılır. Çok derin, etkili ve kısa zamanda sonuç veren bir çalışmadır. Yaşamanızda terslikler varsa ya da aynı kötü olaylar tekrar ediyorsa, uykusuzluk problemi yaşıyor ya da sıklıkla hastalanıyorsanız, mekana girdiğinizde kendinizi kötü, huzursuz ya da güvensiz hissediyorsanız, çocuklarınız ya da evcil hayvanlarınız bazı odalara girmekte çekingen davranıyorsa, çalışanlarınız ya da aile bireyleriniz birbiriyle anlaşamıyorsa, iş yerinizde istediğiniz verimi alamıyorsanız, yeri ve fiyatı uygun oldugu halde malınız satılmıyor ya da kiralanmıyorsa mekan arındırma çalışması yapmanız gerekebilir.

RENGARENK SEANSLARIMIZ

Mekan Enerji Temizliği yerinde ziyaret edilerek yapılır. Bu esnada mekan sahibine seans uygulanması gerekebilir. Mekan temizliği yılda bir kez yaptırılmalıdır. Bazı özel durumlarda yeni işe başlarken, ilişkiye başlarken ya da bitirirken kısaca yaşamın yeni bir dönemece girdiği zamanlarda daha erken tekrarlanabilir.