Fazla kilonun sebebi yedikleriniz değil, sizi yemeye iten duygularınızdır.

Sigara, alkol, uyuşturucu, aşırı yemek, vb. tüm bağımlılıkların altında bilinçaltımızda saklı travmalar, negatif duygular ve düşünceler vardır.

Şişmanlığın, fazla kiloların en sık görülen sebepleri ise; sevgisizlik, değersizlik, cinsel taciz, sevdiğimiz kişilerin kaybı, yalnızlık, özgüven eksikliği, bastırılmış istekler, kendimize ve bedenimize koyduğumuz sınırlar, yargılar ve yemekle ilgili negatif inançlardır (su içsem yarar vb).

En büyük hapishane, insanın kendine yarattığı düşünsel parmaklıklardan oluşur. Hem tutuklu, hem gardiyan, hem onu suçlu bulan hakim, kişinin kendi bilinçaltıdır.

Kuantum İdeal Kilo Paketimizde, kendinize kilo ile koyduğunuz bu parmaklıkları ortadan kaldıracak, buna sebep olan tüm duygusal, düşünsel ve bedensel travmalarınızı değiştirecek, yeme ihtiyacınızın altındaki bastırılmış dürtüleriniz ideal hale getirilecektir.

Bu yolculuk; sizi ideal kilonuza, sağlıklı ideal bedeninize ulaştıracak uygulamaları içermekte olup 8 seanstan oluşmaktadır.

10 günlük aralıklarla yapılacak çalışmalarımızın sonucu; fazla kilonun hayatınıza kalıcı olarak “Elveda” demesi olacaktır.

Uygulayıcınız Anıl Şehirlioğlu bu yöntemle 6 ayda 15 kilo vererek hedefine ulaşmıştır. Sıra sizde…