Çakra Dengeleme ve Enerji Uygulaması

Çakralar vücudumuzdaki enerji, yaşam gücü, hayat enerjisi merkezleridir. Her çakranın sorumlu olduğu organlar, duygular ve dış dünyaya ait fonksiyonları vardır. Çakralardan birinin tıkalı olması ilgili alandaki verimi sekteye uğratır. Bu sebeple çakra dengeleme yaşamsal önem taşır.

Vücudumuzda “çakra” adı verilen 7 adet yaşamsal enerji merkezi bulunur. Ana çakralarımızın her biri omurga boyunca dizilidir. En tepede başın üzerinde tepesinde pozitif bir akım bulunur. En aşağıda, omurga kemiğinin alt boğumunda yani kuyruk sokumu bölgesinde negatif yer alır. Bu iki “kutup“arasında dolaşan elektrik gücü bize “YAŞAMSAL” enerji verir.

Her çakranın sorumlu olduğu organlar, duygular ve dış dünyaya ait fonksiyonları bulunur. Yani çakraların son derece karmaşık görevleri vardır ve hayatımızı doğrudan etkiler.

Çakralarımızdan biri tıkalı olduğu zaman yaşam verimsiz, aşırılıkları ya da eksiklikleri olan dengesiz bir hale bürünür. Bunun yanında sağlık sorunları da baş gösterir. Kişinin büyük-küçük fark etmeksizin fiziksel rahatsızlıklarına ya da yaşamında yolunda gitmeyen alanlarına bakılarak, kişinin hangi çakrasında tıkanıklık yarattığı söylenebilir.

RENGARENK SEANSLARIMIZ

Seanslarda öncelikle “Çakra Temizleme ve Dengeleme” işlemleri yapılır. Sonrasında gerekli görülen olaylara, insanlara, mekanlara ya da toplantılara, sınavlara, ilişkilere vs. yönelik enerjiler uzaktan şifalandırılır. İlk görüşme yüzyüze olmalıdır. Sonrasında çalışmalar kişi isterse telefonda da yapılabilir.