Loading Map....

Tarih/Saat
Tarih: 25/07/2015
Saat: 12:00 - 14:00

Yer
Rengarenk Yaşam Akademisi


AÇIKLAMA

Para sevgi gibi saf bir enerjidir.. Geçmişten bugüne kadar bilinçaltınızın paraya verdiği anlamı değiştirin hayatınız zenginleşsin..

İstediğiniz miktarda paraya sahip olamıyorsanız, parayla ilgili olumsuz inançlarınız var demektir. İnançlarımız bizim parayla ilgili ilişkimizin en temel belirleyicisidir. Paraya olan inanç şeklimiz değiştiğinde paranın hayatımızda ki şekli ve miktarı da değişim gösterir.

Bu çalışma sizi, yaşamınız boyunca istemeden ve farketmeden farklı şekillerde para kazanmakla ilgili almış olduğunuz olumsuz bilinç altı kalıplarından, ön yargılarınızdan ve ruhsal blokajlarınızdan arındıracaktır.

Bu çalışma bana,2014 yılının sonlarına doğru çok sevdiğim bir arkadaşım için rüyamda geldi.

Zenginliğe, bolluğa ve paraya dair tüm negatif duygularınızı geride bırakacağınız,aynı zamanda geçmişi temizleme fırsatı bulup, zenginlik renginizle tanışacağız çok verimli bir çalışmadır.Kitaplarda bir takım bolluk çalışmaları vardır.Ancak uygulama kısmı her zaman eksik kalır.Bu çalışma doğrudan kendi deneyimlediğim bir şey olduğundan sevgi ve inancımızla beraber,sizinle ve kendi rehberliğimle birlikte sonuca daha çabuk ulaşacağız.

Bu çalışmaya yakından tanık olmak ve ne kadar hızlı etki ettiğini görmek istiyorsanız sizi sevgiyle kabul ediyor ve rüyamın rehberliğinde bunu sizlerle paylaşıp sunmayı bir borç biliyorum.

Şimdiden hoş geldiniz.

Sevgilerle…

FATOŞ BEKTAŞ