Loading Map....

Tarih/Saat
Tarih: 23/01/2016 - 23/09/2016
Saat: 14:00 - 17:30

Yer
Rengarenk Yaşam Akademisi


AÇIKLAMA

“Kendi Hayatını Tasarla”

Yaşamdaki sıradanlığın dışına çıkma, gelişme, değiştirme, dönüştürme ve yenilenme arzusundaki insanlarla beraber yürütülen bir grup çalışmasıdır.

Çalışmada öncelikli olarak, kişinin bilinç düzeyindeki mevcut durumu değerlendirilir. Katılımcıların kendileri ve yaşamları ile ilgili duygu, düşünceleri hatta kurdukları cümleler belirlenir. Sevilen ve sevilmeyen her şeyin analizi yapılır.

Hayatın enerji kaçakları sayılabilecek bu başlıklar tespit edildikten sonra, eğlenceli aktivitelerle aile, arkadaş ya da aşk ilişkilerinde, finans ya da iş hayatında iyileştirilmesi istenen durumlar belirlenir. Sonrasında rahatsız edici bulunan, eleştiren, baskı uygulayan ya da yolumuzu engelleyen kişi ve durumlara son vermek üzere, eğlenceli oyun ve aktivetelerle çalışılır. Bazı çalışmalar Rengarenk Yaşam Akademisi ofisinde, bazı çalışmalar sıcak sahada, sokakta, kalabalık içindeki mekanlarda gerçekleştirilir.

Gruptaki her katılımcının kendine ait yeteneklerini ve kendi özelliklerini anlamasına ve geliştirmesine olanak sağlayan bu eğitim, katılımcıların kendi yaşamlarını tasarlayan ve yaratan özgür bireyler olmasına aracılık eder.

Spritüel Yaşam Grup Eğitimi, 21 günde bir 3 saatlik seanslarla yapılan 8 aylık bir programdır.

 

*Bu bir Rengarenk Yaşam Akademisi Etkinliğidir.