Loading Map....

Tarih/Saat
Tarih: 10/10/2015
Saat: 00:00

Yer
Rengarenk Yaşam Akademisi


AÇIKLAMA

Mutluluğa giden yol nedir?

Mutlu olmak bir seçimdir. Acıdan kaçmak, doyuma ulaşmış olmak, belirli bir mutluluk düzeyi sağlar. Fakat bunların ötesinde kalıcı mutluluk düzeyleri sağlayan şeyler doğrultusunda ilerlemek gerekir. Zengin fakir, ünlü ünsüz, yaşlı genç ayırmaksızın herkes mutlu olma duygusunun peşinde koşar. Ne yazık ki, insanların büyük kısmı kendini mutlu hissedemez. Asıl mutluluk zihinsel, bedensel, duygusal ve ruhsal özgür olmak isteğidir.

Yaşam amacı olmadan umarsız da yaşamak mutsuzluk sebebidir. İçinde bulunduğunuz olumsuz durumlar, yaptığınız işler ve yaşadığınız hayat size bir şey ifade etmiyorsa ne kadar üretken olursanız olun mutlu olamazsınız. Anlam olmadan mutluluk olmaz… Gelin mutluluk seçiminizi birlikte yapalım.

Herkesın kendince mutlu olma yolları vardır. Bazıları alısveriş yaparak bazıları hedefını gerceklestirerek bazıları sevgilisinin aramasıyla vs… Bu liste böyle uzar gider. Can sıkıntısı dediğimiz şey neyle mutlu olacagımızı bilmemekle başlar. Biz size özel sizin neyle mutlu olacagınızı göstermekle beraber bunla birlikte kuantum düşünce tekniği yöntemleriyle sebeplerini çözmeye davet ediyoruz.