Loading Map....

Tarih/Saat
Tarih: 19/12/2015 - 19/12/2016
Saat: 11:00 - 18:00

Yer
Rengarenk Yaşam Akademisi


AÇIKLAMA

Programa katılın, mutluluk yolunda hem koçluk alın, hem de koçluk yapın…

Kuantum düşünce uygulamaları ve Reiki mucizesi ile hayatınızın efendisi olun…

Uzun yıllardır Kuantum Düşünce Tekniği Eğitmenliği yapan Anıl Şehirlioğlu ve Sevil Kaboğlu tarafından verilen eğitimler sonucunda katılımcılar “Kuantum Düşünce Koçluğu” yapabileceklerdir.

Kuantum Düşünce üst nitelikli bir düşünme biçimidir. Sıradan düşünce biçimlerinin değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur. Oysa Kuantum Düşünce’nin özel bir bilinç düzeyine girerek sunduğu özel olarak kurgulanmış sözel ve imgesel oluşumlarla insan, kendi hayatının efendisi durumuna geçer. Bu ne demektir?

Farkında olduğumuz ya da olmadığımız düşünce ve duygularımız seçimlerimize ve davranışlarımıza yansır, duygu ve düşüncelerimizi perçinleyen olayları yaratır. Ortalama bir günde zihnimizden 60 bin kadar düşünce geçer. Biz bunların belki sadece belli başlılarının farkında olabiliriz. Bu düşüncelerden 50 bine yakını geçmişimizden, yani bilinçaltımızdan beslenir. Bilinçli zihin, saniyede 5-9 arası veri alırken, bilinçaltı zihin saniyede 3.000.000 veri kaydeder.

Düşünün anne karnına düştüğümüz andan itibaren bilinçaltımız, farkında olmadığımız neler barındırıyor!

İşte Kuantım Düşünce Koçları, bu eğitim ve staj sonucunda öncelikle kendi yaşamlarındaki dönüşümü farkederler; eğitim alırken kendilerine koçluk hizmeti de almış olurlar. Eğitim ve staj sonunda ise ister kendisine ve yakın çevresine, ister profesyonel olarak danışanlarına bu dönüşümü yaşamalarında rehberlik edecek yeterliliği edinirler.

PROGRAM DETAYLARI:

Eğitim 12 ay boyunca ayda bir haftasonu (2 gün) 11:00- 18:00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Eğitim bitiminde 100 saatlik staj tamamlandığında Sertifika verilmektedir.

Tüm stajlar Rengarenk Yaşam Akademisi bünyesinde gerçekleştirilecektir.

Ön Kayıt Formu
 • Adınız*
  0
 • Soyadınız*
  1
 • E-posta*
  2
 • Telefon*
  3
 • Kayıt Öncesi Sorularınız*
  4
 • 5