Loading Map....

Tarih/Saat
Tarih: 11/07/2015
Saat: 12:00 - 17:00

Yer
Rengarenk Yaşam Akademisi


AÇIKLAMA

Yaşamda gösterdiğimiz davranışlar, zihnimizdeki kalıplar ve sahip olduğumuz duygular içine doğduğumuz sisteme ait olan işleyişin uzantısıdır. Yaşamda yolculuğa bu kalıplar ile başlar ve bu işleyişin açığa çıkışına hizmet ederiz.

Aile sergisi çalışmasında kişinin içinden geldiği sisteme ait olan işleyiş gözlemlenir ve o konuya ait olan sözleşme veya bağların oluşturduğu blokajlar farkedilir.

Bu çalışma ile bireyin hayatında birden çok defa yaşanmış sorunlar , ilişkilerdeki tıkanıklığın aşılamayışı , ruhsal ve fiziksel sağlık ile ilgili sıkıntılar , para ve yaşam ile ilgili döngüde ters giden ve düzenlenemeyen konuların dinamiğini görmek hedeflenmektedir.

Bireyler bu çalışma ile aile köklerine ait alakalı bilmedikleri bir işleyişi öğrenebilir, bildikleri yada unutulmuş bir çok kalıp yada yargıyı kendi yaşamında nasıl yaşattığının farkına varabilir .

FATMA ALKAYA

LIFE DESIGN sistem kurucusu ve tek uygulayıcısıdır .

Astroloji konusunda ilk eğitimcisi İDRİS TERZİ dir . Batı astrolojisi konusunda MEHMET TÜRK ve Hint astrolojisi konusunda JILBER HAGOPYAN , ÖZLEM VE YÜCEL SÜGEN ,Ruhsal astroloji konusunda ise SERAP ŞENGÖZ den eğitim almıştır .

Uzun yıllardır tasavvuf , Kuran ve hadis çalışmaları yapan Fatma Alkaya bunlar ışığında analiz ve astroloji bilgilerini birleştirerek Muhammedi Astroloji adını verdiği sistemi oluşturmuştur .

Reiki eğitimini SUADA CONGAR VE FADİME EMİR den , Handscan yöntemini ise FATIMA ZEHRA dan almış , beden ve zihin uyumlanması , Renk ve taş terapisi, isim analizi konularında çalışmaları vardır .

SVAGITO LIBERMAISTER Aile dizim eğitimini bitiren Fatma ALKAYA danışanlarına aldığı eğitimler doğrultusunda karma bir metod kullanarak yardımcı olmaktadır .